Betrokkenen ongeregeldheden Marrum allemaal bekeurd: “Met proces-verbaal afgedaan” · Foto('s): RTV NOF Archief
  RTV NOF Archief

Betrokkenen ongeregeldheden Marrum allemaal bekeurd: “Met proces-verbaal afgedaan”

donderdag 13 februari 2025

MARRUM – De politie heeft proces-verbaal opgemaakt voor alle vier mannen die op de Nieuwjaarsochtend werden aangehouden. Zij waren tijdens oud en nieuw betrokken bij de ongeregeldheden in Marrum. “Zij hebben een politiebeschikking ontvangen voor belemmering en het dragen van gezichtsbedekking”, vertelt een politiewoordvoerder.

Op de Langebuorren in het dorp ging het Nieuwjaarsochtend mis, toen er tegen de regels in, opnieuw brand werd gesticht op ‘de hoek’. De 21-jarige Dokkumer, 20-jarige man uit Noardeast-Fryslân en twee 18-jarigen uit dezelfde gemeente werden toen aangehouden door de arrestatie-eenheid van de politie.

“Zij hebben de Algemene Plaatselijke Verordening die nacht overtreden”, vult de politiewoordvoerder aan. “Daarom hebben zij allemaal een proces-verbaal ontvangen, over de hoogte van het boetebedrag doen wij geen uitspraken.”

Auteur: RTV NOF | Ben de Jager
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?