Met ingang van het seizoen 2015/2016 zal Andries Spek uit De Westereen de nieuwe hoofdtrainer worden van de VCR A-selectie. Net zoals nu het geval is bij de Broekster/Wâlden A-junioren zal vader Leen Spek zijn rechterhand zijn.
Andries Spek is achtendertig jaar, samenwonend met Jeanet en heeft twee zonen, Kevin en Milan. Zij spelen beide in jeugdteams van De Westereen. Andries is werkzaam bij de marechaussee en is in dit seizoen begonnen met de cursus TC3, welke hij eind april succesvol hoopt af te ronden. Tot en met de C-junioren heeft hij gevoetbald bij De Westereen, waarna hij vertrok naar de jeugd van SC Cambuur (1e divisie). Na zijn jeugdperiode keerde hij als speler terug op het oude nest en speelde daarnaast nog bij FVC, Buitenpost en Be Quick Dokkum.
Vader Leen Spek is zestig jaar en getrouwd met Baukje. Zij hebben twee kinderen en zes kleinkinderen. Leen is een zeer ervaren en gelouterde trainer en welbekend in onze omgeving. In zijn jongere jaren speelde hij nog voor de beloften van SC Cambuur (res. 1e divisie) en in de senioren speelde hij maar liefst tien jaar lang in de hoofdmacht van De Westereen. Als hoofdtrainer was hij o.a. werkzaam bij Friese Boys, Ropta Boys, Zwaagwesteinde za en VIOD Driesum. Wij, als hoofdbestuur van VCR, hopen in deze twee trainers de nieuwe technische leiding te hebben gevonden waar VCR de komende jaren mee vooruit kan.