Dinsdagavond 14 feb vierden Vrouwen Groep Samen Eén uit Kollumerpomp hun 65 jarig Jubileum in het Dorpshuis ’t Trefpunt in Kollumerpomp met een gezellig samen zijn met een heerlijk warm buffet .
14 Februari 1955 is in Kollumerpomp de NCVB opgericht, Dit op initiatief van de NCVB afdeling te Kollum. Mw Praamsma van het Hoofdbestuur dacht dat daar wel animo voor zou zijn. Ondanks de slechte toestand van de wegen, waren er 32 vrouwen aanwezig op de eerste avond. Op de tweede bijeenkomst waren er al 52 leden.
1 Januari 1999 is de Nederlandse Christelijke Vrouwen Bond, met de CPB (Christelijke Plattelands Bond) verder gegaan als Passage, in 2017 is de afdeling Kollumerpomp zelfstandig verder gegaan als Vrouwen Groep Samen Eén.
Wij hebben momenteel 17 leden. Wij vergaderen 8 maal per seizoen. Waarvan 2 maal met de Christelijke Vrouwengroep van Burum er worden sprekers uitgenodigd die over allerlei onderwerpen vertellen. Van de 17 leden hebben 10 leden een jubileum dat varieert van 55 jaar tot 25 jaar.