Afgelopen dinsdagavond 23 februari schoof artiest Gaatze Bosma aan bij het programma ‘Fryslân Fan’. Presentator Jaap van der Laan had de uit De Westereen afkomstige zanger uitgenodigd, omdat eerder deze maand zijn nieuwe single werd gepresenteerd.
Muziek is altijd zijn passie geweest. Hij liet voor het eerst echt van zich horen door deel te nemen aan “Bloed, zweet en tranen’ op SBS6. Daarnaast treedt hij regelmatig op in het land. De single van Gaatze is een twee-talige single: in de Nederlandse en in de Friese taal.
Titel van deze plaat is “De laatste”, in het Fries “De lêste”. Het is een aanstekelijk rock and roll nummer dat op een prachtige manier is gezongen. Van beide versies is een videoclip gemaakt. Het lied is geschreven door Arie Kuipers en de clip is gemaakt door Jelmer van Delft.
Bekijk hieronder de Friestalige single: