Zaterdagavond werd er een benefietconcert voor Ghana georganiseerd in De Herberg te Dokkum. De Herberg was speciaal voor deze gelegenheid omgedoopt tot concertzaal. De avond werd gevuld met tal van artiesten en een presentatie over het project in Ghana.
Optredens werden verzorgd door Jaap Louwes, troubadour uit Haulerwijk, Griet Wiersma, Piter Wilkens en als slotact speelde de Friese band Van Wieren welke in 2008 nog is uitgeroepen tot ‘beste dialectband van Nederland’! De presentatie deze avond was in handen van Rennie Veenstra.
De opbrengst kwam ten goed aan het project Ghana. Heeft u deze avond gemist, maar wilt u nog wel een gift doen om het project financieel te ondersteunen? U mag uw gift overmaken o.v.v. Ghana naar rekeningnummer. 10.71.44.425 ten behoeve van diaconie Pr.Gem.D.A.W in Dokkum! Bij voorbaat dank!
© Foto’s: Henk Aartsma